Пт, 19.04.2024, 05:36

Формат: PDF
ISBN: 966-7136-30-8
Кількість сторінок: 3920
Мова: оригінальний текст та український переклад
Джерело: Благодійний фонд "Книга" - http://knyhastara.com/

Перша повна Біблія у старослов’янській мові. Перекладена з грецької мови і видрукована старннями князя Константина Острозького. Подано тут оригінальний текст та український переклад.
Острозька Бі?блія 1581 р. — перше повне друковане видання всіх книг Св. Письма церковно-слов'янською мовою, здійснене в Острозі друкарем І. Федоровим, заходами князя К. Острозького, підготовлене гуртком учених при Острозькій школі. Надрукована на 628 аркушах, з численними заставками, кінцівками та ініціалами, О. Б. є досконалим зразком друкарського мистецтва України кінця 16 століття. В книзі вміщено передмову К. Острозького, де він тлумачить виникнення тексту, другу, віршовану передмову Г. Смотрицького, де вміщено похвалу видавцеві та його гербові, і післямову І. Федорова.
Категорія: Святе Письмо і катехізми | Додав: ієрейМаксим | Теги: острозька біблія, Новий завіт, українська біблія, Старий Завіт, Святе Письмо
Переглядів: 1030 | Завантажень: 274 | Рейтинг: 0.0/0