Сб, 20.04.2024, 12:26

21.09.2002 ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ
Синод Української православної церкви Київського патріархату, управління Кримської єпархії, управління Чернігівської та Ніжинської єпархії з жалобою повідомляють, що 18 вересня на 43-му році в Ялті раптово пішов з життя Єпископ Чернігівський і Ніжинський преосвященніший Никон (Коламбр).
21 вересня в день Різдва Пресвятої Богородиці в кафедральному соборі Всіх святих у Ніжині відбулася жалобна божественна літургія, яку відправив Єпископ Сімферопольський і Кримський Климент разом з духовенством ніжинського благочинія. Потім відбулася панахида, був здійснений Хресний хід, і жалобна процесія вирушила в Чернігів, де в церкві Параскеви П'ятниці її зустріли духовенство та віруючі Чернігівської єпархії, де також була відправлена панахида. Пізніше процесія з тілом новопреставленого хресним ходом пройшла вулицями Чернігова до кафедрального собору святих Михаїла і Федора.
Ранком 22 вересня, в день обретіння мощей пр. Феодосія Чернігівського, Архієпископом Ровенським і Острозьким Даніїлом в співслужінні з Архієпископом Бєлгородським і Обоянським Іосафом, Єпископом Вижгородським Олександром, Єпископом Сімферопольським Климентом, Єпископом Сумським і Охтирським Михаїлом, а також разом з духовенством Черніговської і Києвської єпархій були відправлені божественна літургія і чин похорон Єпископа Нікона, тіло якого поховане біля стін кафедрального собору святих Михаїла і Федора.
Управління Кримської єпархії, Єпископ Сімферопольський і Кримський Климент висловлюють свою щиру подяку всім, хто взяв участь в організації перенесення і поховання тіла спочилого з Ялти в Чернігів: парафіянам кафедрального собору святих рівноапостольних кн. Володимира і кн. Ольги в Сімферополі, директорові банку "Мрія" В. Б. Перебийголові, президентові Спілки підприємців Криму О. М. Дудку, депутатові міської ради О. Г. Котолуповій, родинам Володимира та Ярини Притул, Миколи та Ярослави Ільницьких, директорові Всеукраїнського культурного центру Г. Хмільовській, І. М. Лукашову.

Прес-служба Кримської єпархії
Категорія: Церковне життя | Додав: ієрейМаксим (05.07.2011)
Переглядів: 708 | Рейтинг: 0.0/0