Кримська єпархія УПЦ КП - Біографія Його Преосвященства Климента, архиєпископа Сімферопольського i Кримського

Архиєпископ Сiмферопольський i Кримський КЛИМЕНТ (в миру Кущ Павло Миколайович) народився 9 квiтня 1969 року в м.Сiмферополi Кримської областi. З 1976 по 1986 рр. навчався в середній школі. У 1986-1992 рр. – навчання у Харкiвському iнститутi мистецтв iм.Котляревського. З 1987 по 1989 рр. – служба у Збройних силах СРСР.  1вересня 1996 р. призначений iподияконом у кафедральному соборi св.Володимира i Ольги м.Сiмферополя. З 1997 по 2000 рр. навчався у Київській духовній семінарії.

8 листопада 1996 р. рукоположений єпископом Сiмферопольським i Кримським Антонiєм у сан диякона i призначений штатним дияконом собору, а 28 лютого 1997 р. – на священика. До свята Пасхи Христової 1997 року був нагороджений Наперсним Хрестом. 27 листопада 1997 року Указом Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета призначений секретарем Кримської єпархії УПЦ Київського Патріархату. 4 липня 2000 року прийняв чернечий постриг з іменем Климент (на честь свщмч. Климента Папи Римського).

23 липня 2000 р. хiротонiсований на єпископа Сiмферопольського i Кримського за Божественною лiтургiєю у Володимирському кафедральному соборi мiста Києва. 26 липня 2000 р. призначається єпископом Сiмферопольським i Кримським, керуючим Кримською єпархiєю.

7 вересня 2004 року призначається Головою відділу духовно-патріотичного виховання у Військово-Морських Силах України.

28 березня 2005 року призначається Головою Місії УПЦ Київського патріархату в Італії.

Удостоєний вищих церковних нагород: Ордену святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня (23.01.2004 р.), орденом святого Георгія Побідоносця (2008р.), орденом За заслуги (2008р.), орденом ВМС України та орденом святого князя Володимира І ступеня (3.03.2014 р.)

Авторизація

Незабаром

Православные праздники

Календар

«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Наші друзі