Пт, 26.04.2024, 03:15

29 СІЧНЯ 2008 р. У СІМФЕРОПОЛІ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
 ЗА ТРАДИЦІЄЮ, ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗІБРАЛИСЯ У ПАРКУ ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА КОБЗАРЕВІ.
 Єпископ Сімферопольський і Кримський Климент (УПЦ КП) і отець Віктор (УГКЦ) відслужили панахиду за загиблими у ті буремні дні 90 років тому героями-студентами. Після спільної молитви до підніжжя пам’ятника представниками різних політичних партій та громадських організацій державницького спрямування були покладені квіти.

На невеличкому мітингу виступили заступник Представника Президента України у Криму Валерій Пробий-Голова та голова Кримської організації КУН Василь Овчарук, які у своїх промовах зазначили, що українці не мають права забувати тих трагічних днів і жертв, які були принесені борцями за волю України. І сьогодні ми повинні докласти максимум своїх зусиль до об’єднання та відстоювання національних інтересів, адже саме за це загинули 300 студентів під Крутами і мільйони інших українців під час визвольних змагань за свою державу.
 Знову ж таки, за традицією, представники місцевої влади самоусунулися від вшанування пам’яті Героїв, які поклали своє життя на олтар незалежності України.
Переглядів: 896 | Рейтинг: 0.0/0