Пт, 29.03.2024, 11:59

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Січень » 4 » 23.09.10 Відмова Сімферпольскої ради виділити ділянку для будівництва собору УПЦ КП
18:32
  Сімферопольська міська рада відмовилася виділити земельну ділянку для будівництва в місті собору Української православної церкви Київського патріархату.Про це повідомили в прес-службі УПЦ КП. Як стало відомо, відповідне рішення депутати прийняли на засіданні, яке відбулося 23 вересня.
  Заздалегідь представники Церкви зверталися в міськраду з проханням виділити для собору ділянку площею 0,49 га на вулиці Київській, недалеко від української гімназії. За даними прес-служби, при першому голосуванні виділення ділянки підтримали 28 депутатів, при повторному - 16. Всього у складі міськради - 60 депутатів. На розгляді питання в міськраді був присутнім і єпископ Сімферопольський і Кримський Климент.
   Під час обговорення питання між голосуваннями депутати від блоку За Януковича і Наталії Витренко висловилися за відмову у видачі землі. "Київський Патріархат винен в підтримці бандерівців і розколі православ'я",- вважає політик. Перед голосуванням міський голова звернувся до депутатів із закликом виділити землю для будівництва культової споруди. Він нагадав, що землю під храми міську раду Сімферополя видавала різним конфесіям, "навіть тим, які заборонені у більшості країн". "Якщо будь-яка церква, будь-яка мечеть, собор або храм працюють, означає, там є люди, які приходять туди здійснювати обряди. У нас є і адвентисти сьомого дня, і мормони, і інші громади. Навіть тим, які заборонені у більшості країн, ви видавали землю для будівництва культових споруд", - сказав мер Сімферополя. Проте депутати не підтримали його прохання.
  Нагадаємо, 28 липня, в Українській православній церкві Київського патріархату повідомили, що в результаті протидії працівників правоохоронних органів в Київ на святкування річниці Хрещення Русі не потрапили декілька тисяч вірян Київського патріархату.

За матеріалами УНІАН
Переглядів: 1376 | Додав: ієрейМаксим | Рейтинг: 5.0/1