Пт, 19.04.2024, 16:41

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Березень » 3 » Архієпископ Кримський Клімент став на захист українських військових
Архієпископ Кримський Клімент став на захист українських військових

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Клімент, керуючий єпархією Київського Патріархату в Криму, в умовах іноземної інтервенції мужньо виконує своє служіння, підтримуючи тісний зв’язок з кримськими патріотами України різних національностей, в тому числі з провідниками кримськотатарського народу та Духовним управлінням мусульман Криму. 2 березня 2014 р. після літургії у кафедральному храмі у Сімферополі владика Клімент взяв участь у мітингу проти війни, російської окупації і сепаратизму, що відбувся біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Учасники зібрання висунули вимогу до російських військових покинути територію півострова, закликали кримчан різних національностей спільно виступити проти припинити агресії з боку Москви. Цього ж дня владика з духовенством прибув до розташування 36-ої окремої бригади берегової охорони України у селищі Перевальне, яка вже кілька діб знаходяться у блокаді російських військ. Росіяни погрозами тиснуть на наших солдатів, вимагають скласти зброю і дослівно обіцяють «влаштувати м’ясорубку». Владика став перед воротами частини та звернувся до окупантів з такими словами: «Якщо хочете стріляти в наших хлопців – спочатку стріляйте в мене». Він також благословив українських військових зберігати вірність народу України та присязі. «Бог не в силі, а в правді, а правда на боці України і це визнає весь світ» – сказав архієпископ Клімент. За мужність і відданість пастирським обов’язкам, виявлені в умовах іноземної агресії, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 3 березня 2014 р. своїм Указом визначив нагородити преосвященного Клімента, архієпископа Сімферопольського і Кримського, орденом святого князя Володимира І ступеня – однією з найвищих церковних нагород Київського Патріархату.

Переглядів: 1087 | Додав: Alm | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »