КРИМСЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ КП

Нд, 21.07.2024, 06:40

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Церковне життя

ОСВЯТИЛИ ХРЕСТ В КРИМУ
У Криму сталася значна для православних віруючих України подія – 5 жовтня 2008 р. на кримській землі був встановлений та посвячений Хрест від Української Православної Церкви Київського Патріархату. Ініціаторами встановлення Хреста були громадяни України, які вірять у відродження УПЦ Київського Патріархату в нашій державі та у можливість сповідувати Бога без перешкод і нав’язування чужинських правил на нашій землі, а також у відновлення вікової історичної справедливості та прав православних мирян.
Освятив Хрест єпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент. Це вже другий Хрест, встановлений на Кримському півострові та освячений єпископом. Цей Хрест встановлено біля автомобільної траси Сімферополь-Керч, за 20 км від Феодосії в бік Керчі, на височині поряд з братською могилою трьохсот воїнів, які загинули, захищаючи нашу землю від фашистської навали у Другій світовій війні. У подальшому миряни розраховують на будівництво на цьому місці невеличкої каплиці, а потім і храму.
Свого часу, десь рік тому, громада православних мирян Феодосії вже зверталася з проханням до Феодосійської міської ради щодо виділення земельної ділянки для будівництва храму УПЦ Київського Патріархату. Але наштовхнулись на шалений опір: навіть ще місце не було вибране, як почалися добре кимось організовані маніфестації якихось груп феодосійців та козаків Феодосійського регіону проти виділення земельної ділянки під будівництво Української Церкви. Хотілося б вірити, що цього разу не стане ніяка політична чи інша сила на заваді українській громаді в реалізації конституційних та загальнолюдських прав православних віруючих.
В. Добродан.
м. Феодосія.
 


Категорія: Церковне життя | Додав: ієрейМаксим (06.07.2011)
Переглядів: 1107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Авторизація

Незабаром

Православные праздники

Пошук

Наші друзі

Ресурси

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Українські традиції

Додати наш банерДля додавання нашого банера на Ваш сайт, будьласка, встановіть наступний код