Сб, 20.04.2024, 01:48

ВІД БІБЛІЇ - ДО КОМП`ЮТЕРА! ЧИ НАВПАКИ?..

Кажуть, навіщо потрібна дорога, якщо вона не веде до Храму? Ось і ми нашу конкурсну тернисту доріжку увінчуємо сьогодні запитаннями, які спонукають усіх учасників мовно-комп'ютерного марафону звернутися до Біблії, молитви, вічних цінностей, на яких тримається світ. Ми глибоко вдячні  єпископу Сімферопольському і Кримському Клименту за благословіння і сприяння нашій просвітницькій змагальній ідеї.  І справді, не так вже й важливо, від Біблії до комп'ютера буде протоптана нині доріжка (а владика Климент дає можливість конкурсантам наблизитися до головного призу аж на 22 очки!) чи, дякуючи комп'ютерному стимулу, наші юні читачі повернуть свої душі до Біблії. Головне, що доріжки ці перетинаються, до того ж - в нашій "Кримській світлиці"!
Все, "аладдінівці", у цьому році  завдань більше не буде, хіба що у фіналі. Виглядайте результатів!

Дорогі діти!
Господь сказав: "Пустіть до Мене дітей, бо їх є Царство Небесне!".
Кримська єпархія УПЦ КП разом з колективом "Кримської світлиці" надає вам чудову можливість наблизитися до пізнання Бога і Його обіцяного Царства.
Ми пропонуємо вам взяти участь у вікторині і відповісти на запитання, пов'язані зі знанням Закону Божого, Святого Письма, історії нашої Церкви. Коли ви будете працювати над своїми відповідями, Господь відкриє вам чудову можливість доторкнутися до великої християнської спадщини, яку залишили нам святі отці православної церкви. Вам відкриються таїнства буття, створення світу, поетичні рядки святих молитов, приклади боголюбивого і побожного життя святих мужів.
Ви зможете наблизитись до пізнання великого таїнства святої  євхаристії і розуміння богослужінь, які проводяться в церкві. Вашими кращими друзями стануть книги: Святе Письмо (Біблія), Закон Божий, Житія святих, Молитвослов.
Благославляю вас на цю боговдохновенну працю і бажаю вам досягнути духовного довершення.
Єпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

15. Релігійні запитання.
1. Що означає слово Біблія? (2 очки).
а)  З яких двох частин складається Біблія? (2 очки).
б) Назвіть книги першої частини Біблії? (2 очки).
в) Назвіть книги другої частини Біблії? (2 очки).
г) Скільки книг вміщує в собі Біблія? (2 очки).
2. Укажіть 10 заповідей Божих (2 очки).
3. Напишіть молитву "Отче наш" (2 очки).
4. Назвіть сім святих таїнств, встановлених Церквою (2 очки).
5. Хрещення Руси відбулося:
а) в якому році (2 очки);
б) в якому  місці (2 очки);
в) хто хрестив Київську Русь? (2 очки).

Категорія: Церковне життя | Додав: ієрейМаксим (05.07.2011)
Переглядів: 911 | Рейтинг: 0.0/0